Sprawdź NUMER
Nasza wyszukiwarka pomoże Ci odnaleźć wkurzający numer, który Cię nęka!

Pełna baza telefonów:

Wiarygodny

alior bank

Obojętny

spoko ;) juz sie bałem a tu tylko nazwa.pl z ofertą

Irytujący

natretnie dzownia, probujac przekonac do wpisu na panoramie firm

Wiarygodny

Wysokiej klasy okna  drewnopodobne dostępne w ofercie firmy Solo posłużą w użytkowaniu przez długie lata. Grupa solo działa już od roku 1998. Dostarcza klientom asortyment najwyższej klasy i zapewnia fachową obsługę klienta. &nb

Wiarygodny

Kołodziejczykowie to gabinet dentystyczny, który pracuje w Rzeszowie. Oferowane są w nim wysokiej jakości usługi dentystyczne. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów stomatologii zachowawczej, protetyki, ortodoncji, wybielania, a t

Wiarygodny

Ogrodzenie panelowe to doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia prywatnej posesji, składu budowlanego, parku, czy też boiska.Mati-Met to zawsze najlepszej jakości elementy oraz usługi realizowane terminowo i rzetelnie.

Irytujący

Od kiedy obcym osobom potrzeba tak dużo informacji na Twój temat? Dzwonią, wypytują, chcą wiedzieć wszystko. Uważajcie i nie dajcie się oszukać!

Irytujący

citi handlowy oferuje swoje kredyty

Irytujący

Podają się za firmę web-online.pl a to zwykli oszuści domenowi co próbują wyłudzić pieniądze!

Obojętny

Nie wiem o co chodzi z tym numerem. Dzwonią po kilka razy dziennie, a jak odebrałam to nikt się nie odzywa. Nie da się oddzwonić.

Obojętny

OFE - call center dawne ING obecne Nationele-Nederlanden. ING zmieniło nazwę. Dzwonią w sprawie zmiany spsosbu wysłania informacji o zgromadzonych środnach z poczty papierowej na e-maila.

Irytujący

firma pana Andrzeja Konin wysyła maile z żądaniem zapłaty za cos czego nie kupiłam!!! próbują wyłudzic pieniadze

Obojętny

Telefonuje paniusia z ofertą, która jest szeroka jak ocean. Ona do mnie o telefonach, ja do niej, że już mam tyle ile mi potrzeba. Ona chce mi dać więcej, a ja wcale więcej nie potrzebuję. Mówię jej, że internet mobilny by się przydał. Ona chce mi dać z nowym numerem i telefonem, ale ja dalej nie potrzebuję następnego numeru! To ta zaczyna o laptopach z internetem. Ciekawe. Bardzo bogata i szeroka oferta – szacunek, że ona się tego wszystkiego nauczyła i zapamiętała to.

Wiarygodny

Zart

Wiarygodny

Złodzieje

Obojętny

Dzwonią z kancelarii prawnej. Mówią bardzo szybko i niezrozumiale. Chcieli mnie do czegoś przekonać, jednak nie bardzo wiem do czego.

Wiarygodny

Zakład Poligraficzny Puls działa w branży poligraficznej już od 1993 roku. Firma posiada wykwalifikowany zespół pracowników, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu świadczą usługi na najwyższym poziomi

Irytujący

Nie słyszałam połączenia .Zobaczyłam w telefonie ,że taki numer widnieje.

Wiarygodny

oferta Plusa. jeżeli ktoś chce zmienić to polecam porozmawiać z konsultantem 

Obojętny

Nękający

Irytujący

Oao

Obojętny

Dzwoni przemiła Pani i kusi mnie niesamowitymi walorami przedmiotów, które ma do zaoferowania. Ciekawa i miła rozmowa aczkolwiek decyzja na kupno czegokolwiek przez internet to rzecz, która nie leży w moim stylu.

Irytujący

budzi o 6 rano

Wiarygodny

co to za numer?

Wiarygodny

Notoryczne połączenia od PKO. Muszą bardzo się martwić o mnie bo koniecznie chcą mnie ubezpieczyć. Jeszcze tylko brakuje, żeby mi grozić nie zaczęli, że jak się nie ubezpieczę to mi się coś stanie hehehe :)

Irytujący

nękający numer telefonu

Obojętny

Dzwonią reklamując Philipiak. Chcą namówić do kupna jakiś ich produktów, mówiąc, że niby się coś dodatkowo wygrało. Trochę upierdliwi.

Irytujący

?

Irytujący

Konsultant z Citi dzwoni i oferuje kredyt na "atrakcyjnych" warunkach. Te atrakcyjne warunki to chyba dla nich bo na pewno nie dla mnie. U konkurencji są lepsze warunki bo sprawdzałem a natarczywość tych telefonów jest po prostu nie do wytrzymania.

Obojętny

Urocza Pani oferuje mi kredyt wraz z kartą kredytową. Będąc wieloletnim klientem mBanku jestem dumny, z jakości usług telefonicznych. Nie ma w Polsce drugiego takiego call center, które tak podchodzi do klienta. Z szacunkiem i zrozumieniem. Pewnie gdybym potrzebował tego kredytu to bym go wziął. Często załatwiam sprawy bankowe przez telefon. Mimo to nie było nalegania i płaszczenia się jak złotówa pod tramwajem. Szacunek.

Irytujący

Co to za numer

Obojętny

Pytanie o potwierdzenie imienia. Następne pytanie w języku angielskim, którego treści nie zrozumiałam zadane bardzo szybko i nie wyraźnie, na które zaprzeczyłam na wszelki wypadek.

Obojętny

o co chodzi

Irytujący

O co chodzi?

Irytujący

Ktoś dzwoni,kto to ?

Obojętny

kogo to numer

Irytujący

dzwoni bardzo krótko i szybko sie rozłącza jak sie odbierze telefon

Obojętny

nie wiem kto do mnie dzwonił

Irytujący

Głuchy telefon

Irytujący

Zna ktoś ten numer

« Poprzednia | 1 2 3 4 5 | Następna »