Sprawdź NUMER
Nasza wyszukiwarka pomoże Ci odnaleźć wkurzający numer, który Cię nęka!

Pełna baza telefonów:

Obojętny

spoko ;) juz sie bałem a tu tylko nazwa.pl z ofertą

Irytujący

natretnie dzownia, probujac przekonac do wpisu na panoramie firm

Wiarygodny

Wysokiej klasy okna  drewnopodobne dostępne w ofercie firmy Solo posłużą w użytkowaniu przez długie lata. Grupa solo działa już od roku 1998. Dostarcza klientom asortyment najwyższej klasy i zapewnia fachową obsługę klienta. &nb

Wiarygodny

Ogrodzenie panelowe to doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia prywatnej posesji, składu budowlanego, parku, czy też boiska.Mati-Met to zawsze najlepszej jakości elementy oraz usługi realizowane terminowo i rzetelnie.

Irytujący

Od kiedy obcym osobom potrzeba tak dużo informacji na Twój temat? Dzwonią, wypytują, chcą wiedzieć wszystko. Uważajcie i nie dajcie się oszukać!

Wiarygodny

citi handlowy oferuje swoje kredyty

Irytujący

Podają się za firmę web-online.pl a to zwykli oszuści domenowi co próbują wyłudzić pieniądze!

Obojętny

Nie wiem o co chodzi z tym numerem. Dzwonią po kilka razy dziennie, a jak odebrałam to nikt się nie odzywa. Nie da się oddzwonić.

Obojętny

OFE - call center dawne ING obecne Nationele-Nederlanden. ING zmieniło nazwę. Dzwonią w sprawie zmiany spsosbu wysłania informacji o zgromadzonych środnach z poczty papierowej na e-maila.

Irytujący

firma pana Andrzeja Konin wysyła maile z żądaniem zapłaty za cos czego nie kupiłam!!! próbują wyłudzic pieniadze

Obojętny

Telefonuje paniusia z ofertą, która jest szeroka jak ocean. Ona do mnie o telefonach, ja do niej, że już mam tyle ile mi potrzeba. Ona chce mi dać więcej, a ja wcale więcej nie potrzebuję. Mówię jej, że internet mobilny by się przydał. Ona chce mi dać z nowym numerem i telefonem, ale ja dalej nie potrzebuję następnego numeru! To ta zaczyna o laptopach z internetem. Ciekawe. Bardzo bogata i szeroka oferta – szacunek, że ona się tego wszystkiego nauczyła i zapamiętała to.

Obojętny

Dzwonią z kancelarii prawnej. Mówią bardzo szybko i niezrozumiale. Chcieli mnie do czegoś przekonać, jednak nie bardzo wiem do czego.

Wiarygodny

Zakład Poligraficzny Puls działa w branży poligraficznej już od 1993 roku. Firma posiada wykwalifikowany zespół pracowników, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu świadczą usługi na najwyższym poziomi

Wiarygodny

oferta Plusa. jeżeli ktoś chce zmienić to polecam porozmawiać z konsultantem 

Obojętny

Dzwoni przemiła Pani i kusi mnie niesamowitymi walorami przedmiotów, które ma do zaoferowania. Ciekawa i miła rozmowa aczkolwiek decyzja na kupno czegokolwiek przez internet to rzecz, która nie leży w moim stylu.

Wiarygodny

Notoryczne połączenia od PKO. Muszą bardzo się martwić o mnie bo koniecznie chcą mnie ubezpieczyć. Jeszcze tylko brakuje, żeby mi grozić nie zaczęli, że jak się nie ubezpieczę to mi się coś stanie hehehe :)

Irytujący

nękający numer telefonu

Obojętny

Dzwonią reklamując Philipiak. Chcą namówić do kupna jakiś ich produktów, mówiąc, że niby się coś dodatkowo wygrało. Trochę upierdliwi.

Irytujący

Konsultant z Citi dzwoni i oferuje kredyt na "atrakcyjnych" warunkach. Te atrakcyjne warunki to chyba dla nich bo na pewno nie dla mnie. U konkurencji są lepsze warunki bo sprawdzałem a natarczywość tych telefonów jest po prostu nie do wytrzymania.

Obojętny

Urocza Pani oferuje mi kredyt wraz z kartą kredytową. Będąc wieloletnim klientem mBanku jestem dumny, z jakości usług telefonicznych. Nie ma w Polsce drugiego takiego call center, które tak podchodzi do klienta. Z szacunkiem i zrozumieniem. Pewnie gdybym potrzebował tego kredytu to bym go wziął. Często załatwiam sprawy bankowe przez telefon. Mimo to nie było nalegania i płaszczenia się jak złotówa pod tramwajem. Szacunek.

Irytujący

dzwoni bardzo krótko i szybko sie rozłącza jak sie odbierze telefon

Irytujący

handlowiec jakioegś dziwngo seriwsu firmbook

Obojętny

Call Center i pracownicy z ankietami nie wiedzą jak rozmawiać z klientami i są bardzo niemili. Po co mam odpowiadać na pytania, które mnie nie dotyczą.

Wiarygodny

Miły Pan dzwoniący z Play i zachęcający do swojej oferty, która jest bardzo korzystna. Nie jest nachalny, rozmowa przyjemna

Irytujący

gość rozsyła swoje nagie fotki i zaprasza do spotkań - akiż zbok

Obojętny

Namawiają na spotkanie i pokazy, w zamian oferują jakieś "wyśmienite" upominki. Nawet nie warto odbierać.

Irytujący

oszust!! nie odbierajcie od niego telefonów

Obojętny

Niby proponują spotkanie aby omówić jakieś oferty ubezpieczeniowe ale przez telefon potrzebują wszystkie dane osobowe.. Nie ryzykowalbym!

Irytujący

dzownili do mnie kilka razy. nie chce mi sie gadac z jakims konultantem orange

Wiarygodny

Jakis Bruno - bardzo miły. To numer osoby prywatnej

Irytujący

nękający numer telefonu

Obojętny

"Ciekawy" amant, któremu zależy na spotkaniu niby związanym z pracą. Wcześniej musisz tylko wysłać CV ze zdjęciem. Radzę uważać.

Wiarygodny

Sprzedaż nowych mieszkań w Rzeszowie przy ulicy Strażackiej przez dewelopera rzeszowskiej Szklane Tarasy.

Irytujący

Kolejni którzy dzwonią w sprawie ankiety. Cos na temat funduszy unijnych

Irytujący

Zablokowałam numer to zaczeły przychodzić maile z biuro@stylowastrona.pl bez mojej zgody.

Wiarygodny

Numer firmy która się reklamuje.. Nie ma zagrożenia.

Obojętny

Wysyłają sms-y że domena potrzebuje rejestracji i oni oferują pomoc za odpowiednią cenę... Oszuści!

Irytujący

ode mnie nic nie dostali - ale uwaga wyłudzają sprzedaż domen

Wiarygodny

Firma specjalizujaca się w produkcji oraz sprzedaży solidnych i eleganckich mebli do kuchni, sypialni czy innych pomieszczeń na terenie Rzeszowa.

Obojętny

kobieta z Eniro namawia do skorzytsania z oferty, platne reklamy

« Poprzednia | 1 2 3 | Następna »